drukuj

Finał XI Konkursu Plastycznego „Jan Paweł II – nasz papież”.

sp4

Fot. SP4

733 prace plastyczne z 39 przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, ponad setka nagrodzonych.
Dzień Patrona jest wielkim wydarzeniem w życiu szkoły. Obchody tego święta rozpoczęły się Mszą św. w kościele p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego, gdzie po raz pierwszy modliliśmy się do Błogosławionego Jana Pawła II.

Po jej zakończeniu uczniowie, nauczyciele, rodzice i zgromadzeni goście udali się do sali gimnastycznej, gdzie miała miejsce część artystyczna uroczystości. Ten niezwykły dla naszej szkolnej społeczności moment zgromadził w murach szkoły wielu znakomitych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Miasta Lubartów Pan Janusz Bodziacki, Proboszcz Parafii Wniebowstąpienia Ks. Stanisław Rząsa, Przewodniczący Komisji Oświaty Pan Zdzisław Wereszczyński, dyrektorzy i nauczyciele przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów z powiatu lubartowskiego i okolic. Wszystkich zgromadzonych przywitał dyrektor szkoły Krzysztof Świć. Po jego słowie głos zabrał Pan Janusz Bodziacki Burmistrz Lubartowa. Następnie mali i nieco więksi aktorzy przedstawili humorystyczny i pouczający spektakl nawiązujący do nauki Jana Pawła II „ Cieszmy się z małych rzeczy".

Występy uświetnił również występ chóru szkolnego, który pięknie śpiewał z charakterystycznym dla siebie zaangażowaniem i wyczuciem. Na uwieńczenie obchodów Dnia Patrona Szkoły wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom XI Powiatowego Konkursu Plastycznego „ Jan Paweł II- nasz papież". Na Konkurs nadesłano 733 prace plastyczne z 39 przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów powiatu lubartowskiego. Ogółem przyznano 102 nagrody indywidualne i 1 nagrodę zbiorową. Wszystkim uczestnikom, sponsorom i organizatorom serdecznie dziękujemy.

Zdjęcia

  • sp4
  • sp4
  • sp4
  • sp4
  • sp4
  • sp4
  • sp4
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie
SP4
Autor:SP4

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać