drukuj

KOLONIE NAD MORZEM

STOWARZYSZENIE DIALOG I KRUS ZORGANIZOWAŁO KOLONIE DLA DZIECI

Społeczne Stowarzyszenie DIALOG wspólnie z Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników było organizatorem letniego wypoczynku dla 150 dzieci rolników z terenu województwa lubelskiego.

Kolonie letnie trwały od 9 do 22 lipca i odbywały się w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo w województwie zachodniopomorskim.

Uczestnicy kolonii brali udział min w: turniejach, quizach i zabawachintegracyjnych, pogadankach na temathigieny zdrowia oraz radzeniu sobie w trudnych warunkach, zabawach rozwijających współpracę, refleks ispostrzegawczość, rozgrywkach sportowych nad morzem, wycieczkach do Kołobrzegu, Darłowa , Mielna i Dąbek, zabawach wodnych oraz doskonaleniu nauki pływania pod okiem ratowników.

Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy ze zrozumieniem i wielkim zaangażowaniem włączyli się w organizację kolonii dladzieci i młodzieży.

Przeżyciai spotkania, w których mogli oni uczestniczyć podczas wakacji z pewnością pozostaną w ich wspomnieniach na długi czas i będą dla nich siłą przy podejmowaniu nowych zadań w nowym  roku szkolnym.

Kończąc letni wypoczynek Zarząd Społecznego Stowarzyszenia DIALOG w imieniu swoim oraz rodziców i samych dzieci, gorąco dziękuję prezesowi Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Rolników p.Henrykowi Smolarzowi oraz Dyrektorowi Biura Zarządu Funduszu Składkowego USR p. Krzysztofowi Kopyściowi a także władzom samorządowym: Burmistrzom, Wójtom i ich pracownikom, w tym szczególnie kierownikom Ośrodków Pomocy Społecznej i pracownikom socjalnym, za pracę włożoną w przygotowanie wyjazdów dzieci z ich rejonu. Tylko dzięki współpracy z Państwem możliwa była realizacja tego ważnego zadania.

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
stodiabłów
stodiabłów czw., 2010-07-29 14:30

...

dziękuje panu Henrykowi Smolarzowi(Polskie Stronnictwo Ludowe), oraz panu Krzysztofowi Kopyściowi (Krzysztof Kopyść powiedział po wyroku, że wystąpi o odszkodowanie za zwolnienie go z pracy- http://www.rp.pl/artykul/124724,271244_Sekretarz_moze_byc_przewodniczacy... - na jaką wartość pan Kopyść doznał szkód?)

bułahaha
Galaxy
Galaxy sob., 2010-07-31 13:31

hejka stodiabłów

@stodiabłów:

Napisz, że potrzebujesz na wódę i ziele to Ci może ktoś pożyczy.

Galaxy
stodiabłów
stodiabłów sob., 2010-07-31 16:12

solą w ...

hehehe Twoje staty: na 7 komentarzy 5 kierujesz pod moim adresem. Jedziesz po bandzie! Ciekawe kim jest twój oficer prowadzący? ;)

bułahaha
Galaxy
Galaxy pon., 2010-08-02 11:14

hejka stodiabłów

@stodiabłów:

Brawo - trafiony, zatopiony. Muszę się przyznać, jak na przesłuchaniu w Gestapo - Generałowie: Diarrhoea, Vomitus i Dyspepsja w porozumieniu z Marszałkami Lucyferem i Chalmecatecuhtli, po zapoznaniu się z 180 tekstami jakiegoś Oligofrenia działającego pod ps. "stodiabłów", będącego pod silnym wpływem Marszałka Centzona Totochtina, wydali rozkaz - BILIS.

Galaxy
stodiabłów
stodiabłów pon., 2010-08-02 12:09

Panie TW Obscenus Militaris

@Galaxy:

Panie TW Obscenus Militaris niestety nie podzielam twojej fascynacji. Totalitaryzm się marzy, co? Trochę się w tym wszystkim pogubiłeś biedny żuczku, co zresztą charakteryzuje ten typ zaburzeń.( multiple personality) Z którym ze swoich wcieleń się utożsamiasz? Kiedy miałeś pierwszy epizod? Twoje skłonności do abstrakcji potwierdzają moją diagnozę, że mamy do czynienia ze schizofrenią. Czy w życiu uczuciowym wahasz się między nadwrażliwością a niewrażliwością? Polecam wizytę u lekarza, ale uprzedzam- elektrowstrząsy nie są przyjemną metodą leczenia twoich bolączek!

bułahaha
Galaxy
Galaxy pon., 2010-08-02 21:16

hejka stodiabłów

@stodiabłów:

I vice versa, ale zacznij najpierw od siebie. ha ha

Galaxy
stodiabłów
stodiabłów wt., 2010-08-03 11:00

siemka Galaxy

Nie przejmuj się :) Chciałeś dobrze, a że nie wyszło? Bywa! Trening czyni mistrza...

bułahaha