drukuj

Lubartów: Praca w Biedronce. Najnowsze oferty

Lubartów: Praca w Biedronce. Najnowsze oferty
Oferty pracy w Biedronce w Lubartowie.
Koordynator Sekcji Opakowań i Reklamacji - 11.07.2013

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: kontrolę i nadzór nad prawidłową gospodarką opakowaniami w Centrum Dystrybucyjnym, kontrolę prawidłowości zwrotu towarów przez sklepy Biedronka oraz koordynację procesów reklamacyjnych.

Nasze wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku w podobnym obszarze zadań
umiejętność zarządzania zespołem
znajomość procedur urzędowych i przepisów związanych z reklamacjami, gospodarką opakowaniami
znajomość języka angielskiego
dobra znajomość pakietu MS Office
bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu
łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
gotowość do pracy w różnych porach dnia, w tym w porze nocnej oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele)
dyspozycyjność oraz gotowość do pracy przez okres około 3 miesięcy w jednym z naszych centrów dystrybucyjnych (w ramach delegacji)

Oferujemy:

pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
umowę o pracę, stabilność zatrudnienia
możliwość rozwoju zawodowego i osobistego 

WIĘCEJ TUTAJ

----

Asystent/ka Dyrektora Operacyjnego 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: administracyjno-biurową obsługę sekretariatu, archiwizowanie dokumentów, prowadzenie rejestru delegacji służbowych, tłumaczenia pisemne oraz przygotowywanie raportów i zestawień.

Nasze wymagania: Wykształcenie wyższe,Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,Biegła znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie, jak i piśmie, doświadczenie w przygotowywaniu tłumaczeń pisemnych będzie dodatkowym atutem),Bardzo dobra znajomość programów MS Word, MS Excel, MS Power Point (doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji i zestawień oraz korespondencji),Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej,Orientacja na działanie,Wysokie umiejętności interpersonalne,Umiejętność pracy pod presją czasu,Odpowiedzialność, dokładność oraz elastyczność,Dyspozycyjność oraz gotowość do odbycia szkolenia w jednym z Centrów Dystrybucyjnych naszej firmy (Grudziądz, Mszczonów, Kostrzyn k. Poznania, Wyszków, Wojnicz k. Tarnowa, Lubin, Ruda Śląska, Brzeg, Koszalin, Sieradz).

Oferujemy: Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,Stabilne zatrudnienie,Możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych. 

WIĘCEJ TUTAJ


-----------------------------

Specjalista ds. Planowania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. zapewnienie realizacji procesu wysyłki towarów do sklepów poprzez tworzenie i aktualizację harmonogramu dostaw, zlecanie zamówień na magazyn oraz minimalizację kosztów transportu.

Nasze wymagania: bardzo dobra znajomość programu Excelumiejętność analitycznego myśleniaznajomość rynku motoryzacyjnego i zasad transportu drogowegowykształcenie minimum średnieznajomość programu SAP będzie dodatkowym atutemumiejętność pracy w grupiegotowość do pracy w różnych porach dnia, w tym w porze nocnej oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele)dyspozycyjność oraz gotowość do pracy przez okres około 3 miesięcy w jednym z naszych centrów dystrybucyjnych (w ramach delegacji)

Oferujemy: pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacjistabilność zatrudnieniamożliwość rozwoju zawodowego i osobistego

WIĘCEJ TUTAJ

----------------------------- 

Zdjęcia

  • Lubartów: Praca w Biedronce. Najnowsze oferty
Portal społecznościowo-informacyjny Lubartowa i powiatu lubartowskiego.
redakcja
Autor:redakcjagg: GG1765606

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać