drukuj

Zespół Muzyczny SONEX gra już 20 lat

Kategorie: Tagi:
Zespół Muzyczny SONEX

Fot. Natalia Janisz

Płyta pt. "Deszcz" to płyta, która zdobyła mnóstwo fanów. To był "strzał w dziesiątkę".

Zespół muzyczny SONEX pochodzi z Michowa. Uświetnia wiele imprez już od ponad dwudziestu lat. Założycielem zespołu jest Bogdan Białas, który do tej pory wprowadza do zespołu nowości muzyczne, wszelkiego rodzaju udoskonalenia.

Zespół ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Jednym z najważniejszych jest nagrana płyta pt. „Deszcz". Również utwór, który znalazł się na tej płycie pod tym samym tytułem okazał się jednym z najlepszych. Został wyemitowany na antenie lokalnego radia „RYTM". W skład zespołu obecnie wchodzi trzech wspaniałych muzyków.

Grają na wielu instrumentach, ciągle się rozwijają. Grają na bankietach, weselach i różnego rodzaju uroczystościach. Można wysłuchać ich wykonania na stronie internetowej: www..zespolsonex.info    .

Zdjęcia

  • Zespół Muzyczny SONEX

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
wrednakoza
wrednakoza ndz., 2011-05-29 20:24

Cieszy nas że możemy czytać o

Cieszy nas że możemy czytać o przyjemnych wydarzeniach jakie dzieją się w Michowie, ze możemy czytać o Michowie! Myślałam ze to zapomniana miejscowość w której już dawno nic nie przyciaga uwagi. Zachecam władze gminy do pozyskania wiekszego funduszu na organizacje imprez rodzinnych.
Pozdrawiam p. Białasa i dzekuje za lekcje muzyki. To juz dobrych kilka lat od ostatniej ale miło wspominam.

czaszmian